Home Decoration to unikalność i nowoczesność
zawarta w szerokim wyborze niepowtarzalnych dekoracji,
różnorodnych pod względem formy i kolorystyki.
Gorąco Polecamy.

Lampy

Lampy

Lampy

W tym miejscu znajdą Państwo unikalne ceramiczne lampy. Oświetlenie dekoracyjne, światło - to ono służy do podkreślenia wybranych fragmentów wnętrza i tworzenia w nim nastroju. To ono pomaga nam wydobyć charakter wnętrz lub po prostu je ocieplić. Nasze lampy idealnie spisują się jako lampki nocne - na pewno podkreślą intymność sypialni; sprawdzą się również w salonie, gdzie stojąc na komodzie przykują niejedno spojrzenie.

Dekoracje

Dekoracje

Dekoracje

Dekoracje - jakże nieprecyzyjne jest to słowo. Przecież wszystkie artykuły, które spełniają funkcję dekoracyjną są dekoracjami. Wśród wazonów, donic, kwiatów i lamp należy wyróżnić te artykuły, których użyteczność jest ograniczona właśnie do bycia dekoracją. I dlatego tu, w tej kategorii znajdą Państwo głównie figurki lub rzeczy po prostu ozdobne. Oczywiście zapraszamy do komponowania całych kolekcji, gdyż do prezentowanych tu artykułów mogą Państwo dopasować całą gamę asortymentu z naszej oferty.

Kwiaty i Trawy

Kwiaty i Trawy

Kwiaty i Trawy

Ciepły dom to taki, w którym są kwiaty - te żywe i te, których podlewać nie trzeba. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kwiaty wykonane z wysokiej jakości pianki. Doskonale spiszą się w wysokich kompozycjach, dzięki giętkiej łodydze można je również z powodzeniem umieścić również w niższych wazonach. Przy odrobinie kreatywności będą ozdobą kompozycji kwiatowej lub wiązanki. W chwili obecnej dostępne są kwiaty świetnie imitujące magnolię - mają pięć pąków, które można dowolnie formować, ponadto kwiaty z kolorowymi pręcikami - także pięć pąków oraz klasyczny,prosty pojedynczy kwiat. Mamy również w ofercie bardzo gęste trawy doniczkowe, które będą idealną ozdobą domów, biur, restauracji bądź tarasów. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

POPULARNE PRODUKTY

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.